Шановні українці!

Запрошуємо вас  на  урочистості з нагоди 96-ої річниці підписання передвступного акту  Злуки Української Республіки та Західно-Української Народної республіки, які відбудуться 01 грудня 2014 року на станції Фастів.
В програмі урочистостей:
12.30 -  урочистий  мітинг з нагоди 96-ої річниці підписання передвступного акту  Злуки Української Республіки та Західно-Української Народної республіки, відкриття частини музейного комплексу – паротягу зразка початку ХХ ст.
13.00 –екскурсія по експозиції музею на громадських засадах «Музей на колесах»

Шановні фастівчани!

Наше місто в різні часи було в епіцентрі важливих для історії України подій. Однією з найвизначніших - є підписання у вагоні на станції Фастів Акту про об'єднання двох частин України - Української народної республіки та Західно-української народної республіки  в одну єдину соборну державу. Ця подія відбулася 1 грудня 1918 року. А 22 січня 1019 року на Софіївському майдані у Києві у присутності громади, священиків, закордонних гостей та високих посадовців було проголошено дану угоду на весь світ.

Указом Президента України  від 21 січня 1999 року № 42/99 «Про День соборності України» установлено щорічно відзначати День соборності України 22 січня.

Запрошую всіх взяти участь в урочистих заходах,

присвячених даній події, які відбудуться на станції Фастів біля "Музею на колесах"

22 січня 2015 року о 12 годині

Обновлен 23 янв 2015. Создан 01 мар 2014